Fotografie de profil

Chaturbate Group

  • Public Group
  • Acum 2 luni
  • 6

    Posts

  • 13

    Members

Cum pot împiedica o țară, regiune și / sau stat să-mi afișeze camera?

  • Acest subiect are 0 răspunsuri, o opinie și a fost actualizat ultima dată acum 3 ani, 10 luni de ElisaAmalia.
Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Autor
    Mesaje
  • #7090
    Avatar utilizatorElisaAmalia
    Moderator

    Cum pot împiedica o țară, regiune și / sau stat să-mi afișeze camera?

    Funcția de geoblocare a Chaturbate vă permite să restricționați țările, statele și / sau regiunile pe care le poate afișa camera dvs. *
    Accesați „Profilul meu” și alegeți „Setări și confidențialitate”. În „Setări difuzoare” puteți schimba ce țări au intrare la camera dvs.
    Faceți clic pe țara pe care doriți să o blocați pentru a o muta în câmpul „Țări blocate”.

    În unele țări, funcția a fost îmbunătățită pentru a vă permite să blocați anumite state din Statele Unite, provincii din Canada și regiuni din Regatul Unit. Urmați aceleași instrucțiuni de blocare a țării atunci când schimbați care sunt statele / regiunile pe care le poate viziona camera dvs.
    Faceți clic pe starea și / sau regiunea pe care doriți să o blocați pentru a o muta în câmpul „State / regiuni blocate”.

    * Vă rugăm să rețineți că geoblocarea nu poate oferi întotdeauna acoperire completă. Aceasta înseamnă că pot exista IP-uri la care instrumentul nu se înregistrează.

    Videochatul.ro

    Succes!

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Notificari privind articolele noi despre videochat, publicate recent pe Videochatul.ro !