Fotografie de profil

Strichat Group

  • Public Group
  • Acum 8 luni, 4 săptămâni
  • 1

    Posts

  • 4

    Members

Suport Stripchat – Cum să obții mai mult trafic și să devii un model de succes

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Autor
    Mesaje
  • #8269
    Avatar utilizatorElisaAmalia
    Moderator

    Nu există un secret pentru a genera trafic, dar există sfaturi care pot susţine la îmbunătățirea poziției unui model pe prima pagină. Acest lucru ar trebui să facă contul de model mai vizibil pentru utilizatori și, eventual, să viziteze camera. Unele dintre aceste sfaturi sunt: ​​

    • Urmați un program și respectați-l.
    • Cu cât lucrezi mai multe ore, cu atât poziția ta este mai bună pe site, ceea ce înseamnă mai mult trafic.
    • Dacă vă respectați un program fix, utilizatorii dvs. se vor obișnui cu ăsta și acest lucru ar putea crește oaspeții obișnuiți.
    • Vă recomandăm o schimbare de cel puțin 6 ore pentru ca numărul maxim de fani să vă poată prinde online.
    • Muncește pentru a te promova și a-i face pe utilizatori să te adauge pe lista ta de favorite și prieteni
    • Modelele din lista preferată a utilizatorului sunt afișate mai întâi pe pagina utilizatorului respectiv.
    • O alta functie foarte puternica este „Notifica-mă când sunt online”. Aceasta notifică utilizatorii prin e-mail și apasă când modelul merge online.
    • Faceți o secțiune bună și detaliată despre mine. Această secțiune nu se rezumă tocmai la a te descrie, dar o poți folosi și pentru a-ți promova oferta și la un preț precum un meniu de sfaturi.
    • De asemenea, puteți specifica programul de difuzare, lista donatorilor de top și orice altă ofertă pe care doriți să o faceți publicitate aici.
    • Este foarte important să avem o descriere completă a profilului, deoarece utilizatorii noștri le place să citească despre modelele noastre, iar acest lucru poate fi un declanșator pentru a-i interesa.
    • De asemenea, introduceți „Informațiile mele” sub Profilul meu și nu uitați să adăugați conturile dvs. de socializare și lista de dorințe Amazon dacă aveți unul.
    • Mențineți utilizatorii la zi (schimbați profilul meu) starea). Puteți utiliza acest câmp pentru a tipări programul sau mesajele către utilizatori cu informațiile relevante.
    • Setați prețul favorabil pentru sesiunile private și cam2cam pentru dvs.
    • Asigurați-vă că timpul pe care îl petreceți în privat merită.

     

     

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Lost Password

Notificari privind articolele noi despre videochat, publicate recent pe Videochatul.ro !