Fotografie de profil

Strichat Group

• Public Group
  • Acum 3 luni, 4 săptămâni
  • 2

• 2

members

Suport Stripchat – Configurarea panourilor personalizate

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Autor
    ElisaAmalia
    Moderator

Datorită panourilor personalizate vă puteți personaliza profilul și a-l face să strălucească. Acestea vă permit să nu afișați doar informațiile generale despre profilul dvs., dar și să creați programe de spectacole, anunțuri de prezentare și chiar bloguri, însoțite de imagini și hyperlink-uri.
    Pentru a începe, accesați Profilul meu. Sub Informațiile mele puteți găsi Panourile mele personalizate și de aici începe magia. Faceți clic pe „+ Adăugați panou” și va apărea o fereastră modală cu panoul.
    Puteți include titlul, descrierea, o imagine cu un link URL și adăugați cât mai multe panouri doriți. Rețineți că sunt acceptate numai formatele PNG, JPG și GIF și că imaginea nu trebuie să fie mai mare de 5 MP.
    După crearea panourilor, puteți să le rearanjați și să le pregătiți prin glisare și aruncare în diferite locații. Regret ceva deja afisat? Pur și simplu editați sau ștergeți panoul care va reveni la secțiunea Profilul meu.

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Notificari privind articolele noi despre videochat, publicate recent pe Videochatul.ro !